â€č Alle kurs

Klassisk YogaYin Yoga

Klassisk Yoga, Pust & Meditasjon đŸ’« VideregĂ„ende

Ukentlig kurs:
26. aug. – 25. nov. 2026 (onsdager)
Tid:
18:15 - 19:45
Pris:
3 900,-

En yogaform som gir kraft og energi sammen med det stille

Fullbooket – sett meg pĂ„ venteliste

Tre personer som stÄr i yoga-positur foran flere gonger

Velkommen til Klassisk Yoga, Pust & Avspenning Onsdager 18.15-19.45 2026

HĂžstsemesteret er 13 ukers kurs i fast gruppe

Fri uke 40 HĂžstferie

Klassisk yoga, Pust og Meditasjon er et tilbud til deg som Þnsker en yogaform som gir kraft og energi sammen med det stille. Vi praktiserer rolige bevegelses-sekvenser som glir over i hverandre med bevisst bruk av pust. Klassisk yoga inneholder stillinger som virker styrkende, Þker smidigheten, koordinasjon og balansen. Vi vil i denne timen ogsÄ stoppe opp i yin-stillinger som inviterer til en dypere virkning. Vi kan kalle det en aktiv meditasjon for dypere kontakt i bindevev og ledd samt med din egen tÄlmodighet og tilstedevÊrelse i deg selv. Vi starter og avslutter timen med en deilig avspenning og praktiserer ulike helsebringende pusteÞvelser, som er helt essensielt i yoga

Jevnlig praksis med yoga, pust, avspenning og enkel meditasjon har stress-reduserende egenskaper, og alle praktiserer yoga utifra sin kropp og dagsform.

Helse i hver bevegelse og i hvert pust

Ta pÄ lunt, lÞst og ledig tÞy. Ta med et stort hÄndkle til Ä dekke over puter/bolstere. Du kan ha med egen yogamatte eller lÄne eventuelt kjÞpe egen i studio.

Sted: Storgata 16 i LillestrĂžm i Pilates zone`s lokaler

Merk! PÄmeldingen er bindende

Les trivsel og vilkÄr!

Fullbooket eller SpÞrsmÄl om kurs send mail til: wenche@yogasonen.no

Velkommen til et energigivende og helsebringende kurs hos Yogasonen LillestrĂžm

Varm hilsen fra Wenche đŸŒș
Varm hilsen fra Wenche đŸŒș